[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Co se děje

Nezvyklé to dnešní nahrávání. Ne že bychom zde měli cimbálku poprvé, ale najeli jsme na tzv. náhradní program. Po nemilé havárii na LŠU Veselí bylo nutno pozměnit nahrávací plány, jelikož režire studia LŠU bylo vytopeno. Je to nemilé i z toho důvodu, že bylo naplánováno i paralelní nahrávání ve dvou studiích, jak Šopy tak i LŠU. Takže to bude ještě zajímavé. Nicméně, byl to příjemný večer. A kdo to byl? Cigán černý cigán nikoli přátelé. Byla to Musica Folklorica s hosty Veronikou Malatncovou a Martinem Prachařem. A o čem že tp zpívali? Po pravdě... sprosťárny na tyto stránky nepatří, takže to nemůžu napsat. Dnes to byla síla. Včas se dovíte "vo co go hele"

A taky dotáčíme IK Bandu a už pomalu mícháme náběry Jury Zonygy.

Komentáře

[1] 19.10.2011 [10:15] Michal
Neoficiální zpravodaj z Veselí nad Moravou naznačuje, že cca v době vytopení režie bylo spatřeno jisté individuum, za kterým se mokré stopy táhly až do Lipova k sokolovně... To je nepřímý náznak nechutného konkurenčního boje! Účel světí prostředky?
[2] 19.10.2011 [19:48] Květák
Reakce na[1]: ticho tam! Sem si myslel, že mé snažení s vodovodním topením z léta všichni přehlédli a že s k tomu již nebudeme zde vracet... jen jedno k tomu řeknu: těžko na cvičišti - lehoko na bojišti. Osobně souhlasím na plné čáře...dobré to bylo!
[3] 20.10.2011 [08:36] sakim
tak hlasim, konecne se do toho v praci obuli a ja mam v laboratori prijemne vytopeno! uz uz jsem se chtel jet ohrat do sopy. promin kvetaku. nedojedu. omlouvam se!
Komentovat tento článek