[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Když se chce, jde všechno

O tom, co se může stát, pěkně popisuje reportáž regionální Televize Slovácko....zde odkaz na video a od 2:25 se podívejte, co se to nemilého přihodilo.

Jak jistě víte, vaše (ale spíše naše) studio Šopa úzce spoupracuje s LŠU Veselí nad Moravou na nahrávání hlavně folklórních seskupení. Našim hlavním mottem je v co největší míře vyjít vstříct našim klientům a tak bylo nutno nahrávání přesunout do undergoundové Šopy. Jak Musica Folklorica, tak kapela The Pant, nebo v neposlední řadě pěvecké sbory z Vlčnova a cimbálové muziky z Bojkovic se musela chtíc - nechtís spokojit s "komfortem" místní sokolovny a technickými možnostmi jediného lipovského nahrávacího studia Šopa.

Na jednu stranu průser, na druhou stranu zaplať Pán Bůh za to, že jedna kapela zrušila náhle nahrávání (ano, black list se pomalu, ale jistě zaplňuje)  a můžeme tak v krizové situaci dostát svým závazkům vůči klientům LŠU. O tom, že při troše vůle to jde, pojednává malá černobílá fotogalerie. Všichni zúčastnění, v první řadě cimbálová muzika Čardáš z Bojkovic, mužský pěvecký sbor z Včnova, Vlčnovské Búdové Umělkyně a tanečníci a tanečnice Vlčnovjanu (asi) vydali za sebe maximum a pokud jim to při mixu nepokazím bude to pěkně barevně bohaté CD pod Vánoční stromek.

O tom, že toho je skutečně hodně, pojednává i střet Búdarek "mezi dveřmi studia" s Příbramskou kapelou Pawnshop. Takže od zítřka se line sokolovnou zase HáCé mjúzik jak z praku hele.

A Gothyš sa žení přátelé!!!!

 

Komentáře

Komentovat tento článek