[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Květ en

Přátelé, mockrát vám všem děkuji za dnešní gratulace! Jmenovitě (vyjmenuji všechny): díky JayKayu!

Tak a co se událo? Tak především nás všechny zaskočil prachsporostý vyhazov jednoho z brzkých dobrých zpěváků vůbec, Michala z kapely Area51. Stalo se tak na live produkci skupiny a byl nahrazen Michalem (náhoda?) přímo v průběhu vystoupení! To se stává málokdy přátelé. Nového zpěváka neznám. 
A co na to Michal bezprostředně po vyhazovu?
"Máme zvláštní pouto, které jsme předtím neměli. Děje se něco skvělého. Jsme celoživotní partneři, jsme tu navždy. Jsem navždy součástí skupiny Area51 a vždy budeme společně rozhodovat o různých bláznivých záležitostech."
"Vždycky s nimi budu jamovat, ale já vlastně jamuju s každým. Budeme jamovat, když mě požádají," řekl Newsted. Teda Michal.
"Dřív jsem všechno bral osobně, to asi děláme všichni, když jsme mladší, zvlášť v takovém týmu s chlapama a když děláte turné, jako jsem dělali my. I když jsme jezdili s albem, seděl jsem doma 3 roky. To bylo šílené, musel jsem toho hodně obětovat, kapela byla na prvním místě... takže když se to pak podělá a chybí vzájemný respekt, býval jsem pěkně naštvaný," dodal.

My mu přejeme hodně zdaru s tém pertinaxem!

Tak. V Šopě Free FallSide EffectMusica Folklorica a Lipovjan. A kolo přátelé! :-)

 

Komentáře

[1] 05.05.2013 [09:45] Michal
[2] 06.05.2013 [18:02] sakim
take jsem chtel puvodne napsat. az z daleke ciziny!!! ale pak jsem si rekl, ze se nejak vlezdotaska najde...
[3] 06.05.2013 [20:22] sakim
a jaka vymena? dyk je to porad michal ten druhy! jako mam na mysli nas michal. ne ten jinej. rozumime si, ne? je to porad ten stajnej michal. jen pochopil, ze nejake to kilo navic neni na skodu a ostrihal se. dlouhe vlasy se uz dnes nenosi. ze, mirku? ze uz mas radeji kratke vlasy? a nelzi mirine!
[4] 13.05.2013 [10:30] JayKay
[5] 14.05.2013 [12:08] sakim
Reakce na[4]:jj. stari dobri cypress hill: aj to the motherfucking k homeboy aj to the motherfucking k
[6] 24.05.2013 [08:40] sakim
tady uz je to horsi nez v tom gamballebooku. treba ani nevime, jestli uz je pan valasek zdravy... treba to nekoho zajima. nerikam, ze me treba, ale nekoho mozna ano!
Komentovat tento článek