[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Srpeeeeen!

Tak to je teda ostuda totok...... naposledy červen? Je to vůbec možné? Tak si teda otevírám kalendář a jdeme pěkne popřádku:
po Six Tygrýs do studia zavítala kapela Desire for Sorrow ze Zlivy či Zlivu? Příjemně strávených deset dnů s touto partičkou.
Pak jsme zde uvítali The Pant na dozpívání a smíchání jejich nového počinu, Rock `n`Roll žije přátelé!
Následně kapela První Hoře narála další dva songy bicích a postoupili jsme v mixu jejich CD.
A už tady máme konec července a nastupuje na scénu Darkil. Deset dnů a bylo to tam. Mezi nahráváním a mixem Darkil se sem na týden uchýlilo benešovské těleso ATD. Proběhlo nahrávání stop.
Na jeden den zde byla příjemná záležitost Side Effect z Osvětiman a pak alou na Rockovou Ostravu zazvučit si Malignant Tumour.
No a právě pomalu pracujeme na mixu a finálních úpravách skupiny Mistake, pěkné to bude :-)

A co nás čeká dále? No nechcte se překvapit :-D Ale přivítáme tady různé legendární legendy a legendární budoucí legendy a úplně nové budoucí legendy. Už se těším přátelé!

A jedno zklamání a pomalu se potvrzující má slova o návratu skupiny Lucie na scénu.. proboha proč? Proč mám téměř celý rok VŠUDE sledovat reporty o této skupině? Hlavně v ČT? Proč? Proč se točí zase jakýsi dokument? Ať si kluci hrají, když je to baví, ale proč by mě měli otravovat život? Líbí se mě jak všichni pomáhají začínajícím interpretům...promo na Bandzone tento týden patří této skupině. Začínající skupině. Oni zřejmě všichni zapomínají na doplnující slovo: ZNOVU začínající interpreti. Ach jo. A tak jsem se na nějaký ten koncert těšil. Mám po chuti opět. Jsem moc rád, že tým Bandzone stále objevuje mladé nadějné skupiny a nechce těžit z reklam provařených legend. Teď mě ukřižujte!

Komentáře

[1] 26.08.2013 [23:15] Ježíš
Opakovaný vtip přestává být vtipem, milý Satanislave! Křižovat se nebude. Svatá Lucie noci upije...
Komentovat tento článek