[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

V obraze

Tak, po dlouhé době opět pár obrázků ze studia. Ačkoli to tak nevypadá, nahrávání v posledních měsících nabralo takové rozměry, že opravdu nestíháme psát aktuality a točíme od nevidím, do nevidím, ani ty brýle mě nepomáhají.

Aby jste byli v obraze, tak momentálně nahrávací místnost vypadá přesně tak jak vidíte (my nevidíme - opakuju!). Momentálně je ve studiu kapela Have The Munchies z Ostravy (to je to hlavní město teď, viz. tu) a zítra přijede kapela jim spřízněná Disfigured Corpse i s Wařonkou! Hadgi mě bude učit přípravě tohoto alkoholického desertu, já na oplátku svoji modifikaci Wořonky light - alcohol free (pro kapely, které spíše preferují německý jazyk - Wařonka ohne alkohol).

No a minulý týden jsme zde dohrávali, dozpívávali a dodělávali... a jooo, ještě míchali hele kapelu z Praheee Proximity. Výsledek přátelé bude stát za to!

Kromě bigbeatu, jak je již zvykem v létě, točíme tak po nocích ve studiu ZUŠ Veselí nad Moravou koledy s cimbálovou muzikou Musica Folklorica. Kdo se představí na kompletním CD si necháme pro sebe. My už to víme a vy si počkáte chviličku ještě.

Komentáře

[1] 22.06.2010 [14:56] sakim
a gdo nechce cekat tak i ja mam novinu!!!!! skvela boybandova kapela rEMIZ prave nevydava zadne, v poradi uz nikolikate STUDYJOVE (home studio rEMIZ-primy konkurent sopy) album. bude to nehrajici deska. prvnich dvacet osob, co nebudou mit zajem a desjku si nekoupi jako bonus nedostanou nic. cili kdo nechce, at si to neobjedna na adrese. atmosfera nehrajici desky se opet nese v duchu nicoty a neexistence. hitovy potencial zejmena nemaji neexistujici songy jako znicehonic, ja jsem nigdo, kdo je vic a nejvetsim nehitem uz ted se nezda byt pisen s nazvem nikomu nic s hostujicim nicELANDEM! deckaaaaa! nevahejte a nekupujte! p.s.: kdo chce vedet vic, tak muze michalovi napsat na mail, kam nedojet na koncert. on uz ma rozpis vsech mist, kde hrat nebudeme!
[2] 22.06.2010 [18:50] Květák
Reakce na[1]: jak říká Mirda z Barricade: " Ještě že je dneska!"
[3] 22.06.2010 [22:06] Klíma
Reakce na[1]:nějak se nám přemnožili nihilisti, ty potvory vám vlezou všude:)ale můj bratr je sbírá, udělal jim takový prolízačky a oni tam skotačí. Veselé je to:)
Komentovat tento článek