[ČESKY] [ENGLISH] [DEUTSCH][PO NAŠÉM]
Studio ŠOPA
Menu
Aktuální články
Archiv zápisků
Poslední komentáře
Hledání

Konečně

Tak jsme se konečně dočkali. Na nátlak z naší strany začala maďarská firma Féndér konečně dělat ekonomickou Šopa řadu oblíbených Télékastrošů. Model Standa™ již nyní zde v prodeji. Ne, nechybí tam snímač. V Šopě jsme snímač u kobyle ještě nikdy nepoužili, tudíž je naprosto zbytené jej tam nechat montovat.

A copak točíme? Tendto týden napíšu jen dva názvy: Dark Gamballe a Neurotic Machinery.

Komentáře

[1] 27.11.2011 [10:33] sakim
tak jsem si ty gembl poslechnul. jsem si rikal, co to bude zase za ded metal... a neni to tak zly! zpevakovi obcas ujede hlas, klavesakovi ruka a misto dvou spise horsich kytarystu by stacil jeden prumerny. bici bych voli radsi presne pocitacove. ale jinak jako jo! pokud jsou to kluci kolem osmnacti, coz vypada za jsou, tak maji slusne naslapnuto! jen bych jim dal malou radu: pokud nechcete byt na koncertu unaveni kvuli tahani apecu, doporucuju prijmout nehrajiciho clena. takovy clovek ledasco podrzi a ulehci vasim unavenym telum. a pokud mu koupite link tak budete mit i hezkou vzpominku do alba!
[2] 28.11.2011 [15:07] sakim
prosim vas! muzete si trochu privrit dvere? tahne to z vas az sem! hovada!
[3] 29.11.2011 [08:26] Květák
[4] 30.11.2011 [07:57] Snif
tyjo sakim se dal na kritiku! je to teda nehorazny hovado! a ty rumy zaplatis!!!!
[5] 30.11.2011 [12:02] sakim
Reakce na[4]:tak jako na kritiku...vidim, slysim, ne? navic jeden z kytaristu byl vcera ve vecernich hodinach porazen v pace jednim z mistnich borcu! a pry se divil. nevim cemu. ja dobre vim, ze kdyz onen mistni bandita zrovna neloupi v bance, tak rozseva strach do dalekeho sirokeho okoli. az v hroznovej z neho maji strach a ve velkej je dokonce vypsana odmena za dopadeni! spajsi! nezoufej! zvykej si, bo bude hur! pockej, az si das paku se mnou hele!
[6] 01.12.2011 [10:48] Snif
Sakime nevyhrozuj! Snad nebude tak zle :D
Komentovat tento článek